O nas

LogOpt to firma z branży IT, która działa na polskim rynku już od 17 lat. Dostarczamy produkty i usługi informatyczne firmom w całej Polsce.

Cechuje nas wysoka jakość obsługi klientów, kompleksowe podejście do procesu informatyzacji firm, z którymi współpracujemy oraz rodzinna atmosfera umożliwiająca budowanie zaufania i relacji z naszymi partnerami biznesowymi.

Od ponad 12 lat wdrażamy oprogramowanie biznesowe znanego producenta – firmy Streamsoft. Dzięki doświadczeniu i zaangażowaniu uzyskaliśmy prestiżowy tytuł Złotego Partnera Streamsoft.

LogOpt tworzy zespół doświadczonych specjalistów: wdrożeniowców, konsultantów, doradców sprzedażowych, programistów, serwisantów sprzętu i administratorów systemów. Dzięki temu, możemy naszym klientom zaoferować szeroki wachlarz możliwości oraz pełne zrozumienie ich oczekiwań i problemów.

Poznaj nas lepiej – zaproś przedstawicieli firmy LogOpt do swojej siedziby. Rozmawiamy o możliwościach, rozumiemy oczekiwania, rozwiązujemy problemy. Taki jest LogOpt.