System ERP (ang. Enterprise Resource Planning) to system informatyczny dla firm, przeznaczony do gromadzenia i przetwarzania danych o operacjach gospodarczych i procesach biznesowych. Cechuje go m.in.: centralna baza danych oraz modułowa budowa. Ponadto: wysoki stopień zintegrowania, zastosowanie nowoczesnych technologii i najlepszych programistycznych praktyk, innowacyjność pomysłów w zakresie modelowania procesów oraz standaryzacja działań

Wdrożenie systemu ERP przynosi firmie wiele korzyści, wśród których należy wymienić m.in.:

  • usprawnienie procesów biznesowych, dzięki ich ponownemu zamodelowaniu
  • wykrywanie wąskich gardeł, które są źródłem opóźnień i nieplanowanych kosztów
  • poprawa jakości obsługi kontrahentów
  • obniżenie kosztów, dzięki dokładniejszej kontroli księgowej
  • lepsze zarządzanie poszczególnymi obszarami firmy objętymi wdrożeniem systemu

W firmie LogOpt specjalizujemy się we wdrożeniach systemów ERP, których producentem jest Streamsoft. W swojej ofercie posiadamy dwa flagowe systemy tego dostawcy, mianowicie: Streamsoft Prestiż oraz Streamsoft Verto. Co więcej, wieloletnia współpraca z producentem oraz doświadczenie wdrożeniowe, pozwoliło nam uzyskać tytuł Złotego Partnera. 

Skontaktuj się z nami, jeśli szukasz skutecznego systemu, który będzie wspierał zarządzanie Twoją firmą. Wdrażamy na terenie województwa podlaskiego oraz w województwach ościennych zarówno w firmach handlowych oraz produkcyjnych i usługowych.

Streamsoft Prestiż to system ERP przeznaczony dla firm produkcyjnych, handlowych i usługowych. Silnik bazy danych to Firebird. Baza i narzędzia jej obsługi są bezpłatne.

Więcej informacji o systemie.

Streamsoft Verto jest jednym z najnowszych i najnowocześniejszych pod względem technologii, systemem ERP na polskim rynku. Przeznaczony jest dla różnych firm, ze szczególnym uwzględnieniem firm z branży e-commerce.

Więcej informacji o systemie.