Hosting systemu ERP

Hosting systemu ERP polega na wynajęciu serwerów w zewnętrznym data center. Każdy system ERP potrzebuje odpowiednio dobranego serwera, który zapewni wydajną pracę.

Samodzielne oszacowanie zasobów serwera pod system ERP nie jest łatwym zadaniem. Bardzo często działy IT kupują serwer fizyczny mocno przewymiarowany lub, co gorsze, niedoszacowany. W takim przypadku, gdzie nie jest możliwe odpowiednie dobranie parametrów serwera oraz gdy liczą się koszty zakupu – warto skorzystać z usługi hostingu systemu. Dzięki niej, klient nie musi kupować serwera o sztywnej konfiguracji, ale rozszerzać jego parametry w miarę rosnącej liczby użytkowników i zapotrzebowania na przestrzeń dla danych.

Specjalizujemy się w doborze serwerów pod hosting systemów ERP. Wdrożone systemy hostujemy w profesjonalnym centrum przetwarzania danych – Sinersio Data Center.

Hosting systemu ERP to usługa abonamentowa. Dzięki temu, możesz zamienić koszty inwestycyjne CAPEX na koszty operacyjne OPEX. Płać mniej i ciesz się wydajnym oraz odpowiednio zabezpieczonym serwerem.

Skontaktuj się z nami. Przygotujemy korzystną ofertę hostingu systemu ERP. W ciągu jednego dnia, od złożenia zamówienia, uruchomimy serwery dla Twojego systemu.