Wdrożenia i serwis

Wdrożenie polega na konfiguracji i parametryzacji systemu ERP zgodnie z oczekiwaniami klienta. Jest to proces, który może zająć kilka miesięcy, a nawet rok lub kilka lat. Wszystko zależy od wielkości firmy i stopnia skomplikowania procesów biznesowych.

Wspieramy naszych klientów od początku wdrożenia. Ustalamy wspólnie kamienie milowe tego projektu i dążymy do realizacji w odpowiednim czasie. Na bieżąco rozwiązujemy problemy, których nie udało się przewidzieć na etapie planowania. Ponadto, szkolimy użytkowników z obsługi nowego systemu, aż będą potrafili samodzielnie wprowadzać dane i realizować działania według schematu zgodnego z systemem.

Wdrażamy systemy ERP od 17 lat. Zrealizowaliśmy ponad 1000 projektów w firmach z różnych branż. Dlatego warto zaufać naszym doświadczeniom. Znamy się na procesach zachodzących w firmach handlowych, produkcyjnych i usługowych.

Po zakończeniu wdrożenia, zapewniamy użytkownikom serwis oprogramowania. Działania serwisowe prowadzimy zdalnie lub podczas bezpośredniej wizyty u klienta. Wszystko zależy od rodzaju problemu jaki jest do rozwiązania. Jeśli możemy pomóc klientowi zdalnie, bez konieczności przyjeżdżania do jego siedziby, to korzystamy z tej możliwości.

Napisz do nas lub zadzwoń, jeśli szukasz doświadczonego dostawcy systemu ERP. LogOpt to najlepszy wybór! Zapraszamy.